Eksklyuziv! «Janob Prezident» filmi efirga uzatildi (to‘liq film)
Filmda avvalo Prezidentning O‘zbekiston ichki siyosatida olib borgan islohotlari o‘rin olgan bo‘lib, odamlarni rozi qilib yashash shioriga asoslangan islohotlar haqida so‘z boradi.
Filmning ikkinchi qismida esa O‘zbekistonning tashqi siyosati o‘rin olgan. Qo‘shni davlatlar bilan mustahkam aloqalar, Rossiya, AQSh, Xitoy kabi yirik davlatlar bilan iliq munosabatlar haqida hikoya qilinadi.
Filmning so‘nggi qismida esa Shavkat Mirziyoyev o‘z shaxsiy hayoti va oilasi haqida gapirgan. Umuman, bu filmni shunchaki ko‘rish kerak.

Представлен фильм «Господин Президент» о жизни Шавката Мирзиёева (полный фильм)
Как мы сообщали ранее, сегодня, 24 июля, узбекские телеканалы представили документальный фильм под названием «Господин Президент» посвященный жизни Президента Шавката Мирзиёева.
Фильм рассказывает об изменениях в жизни узбекского народа, о приоритетах внутренней политики.
Во второй части фильма отображаются позиции Узбекистана в внешней политике. Рассказываются о надежных отношениях с соседними странами, о теплые отношениях с такими крупными государствами как Россия, США, Китай.
В последней части фильма Шавкат Мирзиёев расскажет о своей семье. Кратко говоря, этот фильм нужно просто посмотреть.