11 oktyabrda Toshkentda bo‘lib o‘tadigan «Mobicon 2018» mobil konferensiyasi doirasida «Select Communication Group»ning (Qozog‘iston) boshqaruv hamkori Viktor Yeliseyev ishtirok etadi. Viktorning chiqishi soat 10:05 ga belgilangan bo‘lib, spiker «Internet-marketingda sotishning avto-voronkasini tashkil qilish» xususida so‘zlaydi.
Viktor Yeliseyev – marketing, media va PR sohasida 20 yillik tajribaga ega mutahassis, «SBS Swiss Business School» (Syurix) biznes boshqaruvi doktori, «Select Communication Group rahbari». Media-menedjer, tele-prodyusser hamda «O‘z noming yordamida qanday pul ishlasa bo‘ladi» kitobi muallifi.
Eslatib o‘tamiz, anjuman 11 oktyabr kuni soat 09:30 da boshlanib, soat 17:00 da homiylar tomonidan o‘ynaladigan qimmatbaho sovg‘alar bilan yakunlanadi.
Konferensiya eshiklari 08:30 dan ochilib, birinchi tashrif buyuruvchi mehmonlarni «Beeline Uzbekistan» kompaniyasi tomonidan internet-sovg‘alar kutmoqda.
Ishtiroki rejalashtirilgan spikerlarning to‘liq ro‘yxati bilan konferensiya rasmiy sayti – «Mobicon.uz»da tanishish mumkin.

Виктор Елисеев выступит на конференции «Mobicon 2018»
Управляющий партнер «Select Communication Group» (Казахстан) Виктор Елисеев выступит на конференции Mobicon 2018, которая пройдет уже завтра, 11 октября, в «International Hotel Tashkent». Выступление Виктора начнется в 10:05, тема спикера: «Авто-воронка продаж в интернет-маркетинге».
Виктор Елисеев – эксперт с 20-летним опытом в области маркетинга, медиа и PR. Доктор делового администрирования «SBS Swiss Business School» (Цюрих), руководитель «Select Communication Group», медиа-менеджер, телевизионный продюсер, автор книги «Как заработать на своем имени».
Ознакомиться с полной программой выступления спикеров можно на официальном сайте конференции. В Телеграм-канале Mobicon 2018 уже опубликован электронный пригласительный билет, который нужно будет показать при входе на мероприятие.